Lyon uz Lovrenov nastup izborio polufinale Francuskog kupa

Branimir Korać, HINA • utorak, 28.02.2023.

Prvi polufinalisti ovosezonskog Francuskog kupa su nogometaši Lyona koji su na domaćem terenu, u četvrtfinalu, svladali drugoligaša Grenoble 2:1.

U prvom poluvremenu Lyon je stekao dva pogotka prednosti nakon što su suparničku mrežu pogađali Barcola u 24. i Jeffinho u 38. minuti. Nakon toga je Lyon čuvao prednost, no situacija se donekle zakomplicirala u 74. minuti kada je Sbai smanjio na 2:1.

Igraj na Ligue 1 na SuperSport.hr (18+)

No, trenutačno sedmoplasirana momčad na drugoligaškoj ljestvici više od toga nije mogla napraviti te se Lyon plasirao među četiri najbolje momčadi domaćeg Kupa.

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu u pobjedničkom sastavu.

U srijedu će četvrtfinalne mečeve odigrati Nantes - Lens, Toulouse - Rodez i Marseille - Annecy.