Sučić napustio igru zbog ozljede, Tičinović strijelac u pobjedi Zrinjskog

Branimir Korać • nedjelja, 05.03.2023.

Luka Sučić napustio je travnjak prije kraja susreta protiv Rapida, Salzburg je slavio, a hrvatski reprezentativac zbog ozljede je ranije završio s nastupom...

Salzburg je odigrao odličnu utakmicu u Beču i upisao je pobjedu protiv Rapida, međutim, za loše vijesti pobrinuo se Luka Sučić. Mladi veznjak hrvatske reprezentacije ranije je napustio igru zbog ozljede.

Igraj na LASK - RB Salzburg na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sučić je bio na travnjaku od prve minute, međutim u završnici prvog poluvremena Matthias Jaissle ga je izvukao iz igre, a Sučić šepajući otišao u svlačionicu.

Inače, Salzburg je slavio s 4:2 uz hat-trick Benjamina Šeška u svega sedam minuta.

Od Hrvata se među strijelce upisao Mario Tičinović u Premijer ligi BiH gdje je Zrinjski s visokih 5:0 slavio protiv Posušja.

Tičinović je bio strijelac trećeg pogotka, a hat-trick postigao je junak domaćina Nemanja Bilbija.