Nino Serdarušić niti u Antalyji nije stigao do pobjede, upisan deveti poraz u nizu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 06.03.2023.

Nino Serdarušić i dalje se muči i ne može do pobjede. Novi poraz upisao je u prvom kolu Challengera u Antalyji...

Deveti uzastopni poraz i 12 uzastopno izgubljenih setova, potvrda su vrlo loše forme Nine Serdarušića na početku nove sezone. Posljednju pobjedu upisao je još u studenom u Kobeu protiv Johna Millmana nakon čega je krenuo loš niz.

Igraj na mečeve Challengera u Antalyji na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na startu Challengera u Antalyji igrao je protiv Belgijca Kimmera Coppejansa koji ga je svladao u dva seta. Inače, Serdarušić je Coppejansa svladao prije dvije godine u Splitu gdje je bio bolji u tri seta.

Ovdje je hrvatski tenisač imao velikih problema na svom servisu, naime Coppejans je osvojio čak 55 posto poena nakon servisa Serdarušića, a posebno loša je statistika nakon drugog servisa hrvatskog tenisača gdje je Serdarušić osvojio samo dva poena iz 16 drugih servisa.

Belgijac je krenuo s 3:0 i duplim breakom da bi se Serdarušić uspio vratiti i poravnati na 4:4, međutim odmah u sljedećem gemu izgubio je servis i vrlo brzo i set sa 6:4.

U drugom setu Coppejans je poveo s 2:1, Serdarušić u četvrtom gemu nije iskoristio 0:40 i nakon toga je potpuno potonuo i upisao poraz.