Marseille 2:2 Strasbourg
Strasbourg

Tudorov Marseille s igračem manje ispustio pobjedu u završnici

Petar Jenjić • nedjelja, 12.03.2023.

Igor Tudor s Marseillom nije uspio doći do pobjede protiv Strasbourga. S igračem manje vodio je 2:0, ali gosti su na kraju zabili dva gola...

Na pragu druge uzastopne pobjede ostao je Marseille kojeg vodi Igor Tudor. Danas je na domaćem terenu remizirao protiv Strasbourga 2:2.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Više od sat vremena domaćin je igrao s igračem manje, vodio s dva razlike do same završnice, ali na kraju uzeo samo bod. Od vodećeg PSG-a sada ga dijeli deset bodova.

Gostujuća momčad igrala je bolje kroz veći dio prvog poluvremena, a posebno nakon što je Marseille ostao s igračem manje. Izravan crveni karton zaradio je Leonardo Balerdi u 29. minuti.

Do vodstva je ipak stigao domaćin u 49. minuti. Nakon jednog slobodnog udarca lopta se odbila na pet metara do Chancela Mbembe koji lako skreće loptu u gol.

U 76. minuti Marseille je došao do podebljanja vodstva. Gosti su skrivili penal na Alexisu Sanchezu, a ovaj je bio siguran s 11 metara.

I onda je u razmaku od minute Strasbourg stigao do poravnanja. Oba gola zabio je Jean-Eudes Aholou, prvo nakon kornera lobovao golmana, a onda briljantnim udarcem s više od 20 metara pod samu gredu.

Mogli su gosti i do potpunog preokreta, ali nisu bili precizni. Na kraju se moraju "zadovoljiti" bodom.