Milan
Milan 1:1 Salernitana

Domagoj Bradarić asistirao u remiju Salernitane na San Siru

Petar Jenjić • ponedjeljak, 13.03.2023.

U posljednjem susretu 26. kola talijanske Serie A, Domagoj Bradarić upisao je asistenciju za svoju Salernitanu koja je gostovala na San Siru kod Milana...

Vrlo važan bod u borbi za ostanak upisala je Salernitana na mjestu gdje se to možda i nije moglo očekivati - na San Siru kod Milana.

Posljednji dvoboj 26. kola Serie A zaključen je rezultatom 1:1, a Rossonerima je ovo druga vezana utakmica bez pobjede. Sada su na četvrtom mjestu s 48 bodova, dok je Salernitana 16. s 26 bodova, sedam iznad zone ispadanja.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U samoj završnici prvog poluvremena, kada se već činilo da će biti završeno bez golova, domaća je momčad stigla do vodstva.

Puno golova zabio je Milan glavom, a takav je bio i ovaj. Korner je izveo Ismael Bennacer, a glavom je u gol skrenuo Olivier Giroud.

Nakon sat vremena igre Salernitana je stigla do poravnanja kada je lijepo s lijeve strane ubacio Domagoj Bradarić, a loptu u gol skrenuo Boulaye Dia. To mu je bila druga asistencija sezone.

Činilo se da je hrvatski nogometaš skrivio penal u 70. minuti, ali sudac je svoju odluku poništio nakon pregledavanja snimke. Opasno su prijetili domaći, u dva navrata dijelili su ih centimetri od pogotka, no rezultat se više nije mijenjao.

Bradarić je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok Ante Rebić nije ulazio kod Milana.