Rendulićev Zrinjski na krilima Kiša i Ivančića prošao u polufinale Kupa

Branimir Korać • utorak, 14.03.2023.

U susretu četvrtfinala Kupa BiH Zrinjski je upisao pobjedu 2:0 protiv Radnika iz Bijeljine i tako je ušao među četiri najbolja...

Član Prve lige Radnik iz Bijeljine nije došao do senzacije, Zrinjski je odradio posao u četvrtfinalu Kupa prema očekivanjima i izborio je prolaz u polufinale.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sve je u biti bilo poznato već nakon prvog susreta kada je Zrinjski u gostima slavio s 3:1, a sada je samo dovršio posao.

U uzvratnom dvoboju slavio je 2:0 golovima Tomislava Kiša u završnici prvog poluvremena i Antonija Ivančića 20-ak minuta prije kraja.

Inače, Kiš je bio koban za Radnik i u prvom susretu, bivši napadač Hajduka je u odličnoj formi i od dolaska u klub u odigranih šest utakmica postigao je četiri gola.