Inter 0:1 Juventus
Juventus

Unatoč minus 15: Juventus slavio na San Siru, Liga prvaka i nije tako nerealna

Branimir Korać • nedjelja, 19.03.2023.

Juventus je nastavio s dobrim rezultatima te je upisao pobjedu protiv Intera u gostima 1:0 s kojom je došao na sedam bodova do četvrtog mjesta...

Kada mu je odrezana kazna od minus 15 bodova, činilo se da Juventus definitivno otpada iz utrke za naslov prvaka, međutim Allegrijeva momčad i dalje se bori, u dobroj je formi i sve više se približava pozicijama koje vode u Ligu prvaka.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pobjedom na San Siru protiv Intera, Juventus je učvrstio sedmu poziciju i na sedam bodova do četvrtoplasiranog Milana.

S druge strane Napoli je svakim kolom sve bliže matematičkoj potvrdi naslova prvaka, sada mu je prvi pratitelj Lazio koji 11 kola prije kraja kasni 19 bodova.

Na San Siru je Juventus došao do pobjede jednim pogotkom i to Filipa Kostića koji je u 23. minuti iskosa s lijeve strane pogodio u suprotni kut za tri boda svoje momčadi. Domaćin se tu bunio, smatrao da je Rabiot igrao rukom, ali gol je ostao.

U nastavku susreta pokušavao je domaćin doći do smanjenja zaostatka, ali nije uspio, ostalo je 1:0 za Juventus.

Nakon susreta došlo je do runde naguravanja i svađanja, pocrvenili su D'Ambrosio i Paredes dok je žuti karton zaradio Marcelo Brozović koji je igrao cijelu utakmicu.