Stao pobjednički niz Antonije Ružić, Švicarka slavila u tri seta

Petar Jenjić • četvrtak, 23.03.2023.

Švicarska tenisačica Lulu Sun izborila je četvrtfinale ITF turnira u Mariboru nakon što je u tri seta bila bolja od Antonije Ružić...

Nakon šest uzastopnih pobjeda, stao je niz Antonije Ružić koja je u osmini finala turira u Mariboru poražena od Švicarke Lulu Sun.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 237. tenisačica svijeta slavila je protiv pet mjesta bolje rangirane sa 6:0, 3:6, 6:1. Meč je trajao jedan sat i 58 minuta.

Prvi set glatko je otišao na stranu Švicarke koja ga je dobila bez izgubljenog gema. U drugom je hrvatska tenisačica igrala bolje i povela s 5:1. Sun je vratila jedan break zaostatka, ali drugi ipak nije.

U odlučujućem, trećem setu, švicarska igračica ipak je ponovno bila bolja, iskoristila je ponuđeno te ponovno uvjerljivo uzela set. Kada je to najviše bilo potrebno.