Vodeni sportovi

Mladost remijem do polufinala i okršaja s Jugom

Petar Jenjić • srijeda, 29.03.2023.

Vaterpolisti Mladosti posljednji su polufinalist Prvenstva Hrvatske. U uzvratnoj utakmici četvrtfinala bio im je dovoljan remi protiv Mornara BS...

Prije dva tjedna Mladost je u Splitu bila bolja od Mornara BS sa 14:9, a večeras je u uzvratu na svom bazenu potvrdila prolazaka u polufinale Prvenstva Hrvatske.

Igraj na vaterpolske utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zagrebačka momčad večeras je odigrala neriješeno (10:10) i tako izborila polufinale protiv Juga AO. Drugi polufinalni par čine Jadran Split i Primorje EB.

Mladost je odigrala bolje prvo poluvrijeme koje je zaključila vodstvo od 6:3. U drugom se gosti vraćaju, a pogodak za remi minutu prije kraja zabio je Ferdinand Josip Bušelić.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Dario Rakovac s tri pogotka, dok je dva gola dodao David Mijić.

Bušelić je zabio tri gola kod Mornara kojeg je s četiri pogotka predvodio Luka Omrčen.

Četvrtfinale PH:Mladost - Mornar BS 10:10