SuperSport Prva NL, 24. kolo, 01.04.2023, 16:30 h
BSK Bijelo Brdo 6:0 Solin
Solin

BSK Bijelo Brdo potpuno pregazilo Solin

Petar Jenjić • subota, 01.04.2023.

U susretu 24. kola SuperSport Prve NL, do nove prvenstvene pobjede stiglo je BSK Bijelo Brdo koje je na domaćem terenu bilo bolje od Solina s visokih 6:0...

Visoku pobjedu upisalo je BSK Bijelo Brdo koje je na domaćem terenu bilo bolje od Solina. Susret je zaključen rezultatom 6:0, a domaćin se tako današnjem protivniku približio na bod zaostatka na ljestvici.

Igraj na utakmice SuperSport 1. NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već u drugoj minuti pojavio se veliki problem za goste kojima je isključen vratar Ivan Kargotić. Sve je nakon toga krenulo potpuno nizbrdo.

U 26. minuti Luka Dadić zabio je autogol, da bi vodstvo domaćina pretkraj poluvremena podebljao Sinan Sinanović. Nastavak susreta donio je još četiri gola.

U razmaku od 61. do 73. minute domaćin je zabio te pogotke, a zabijali su redom Junior Sunday Jang, Dario Pudić, Nikola Nešić i Stjepan Plazonja.

Solin tako nastavlja katastrofalno proljeće, a ovo mu je šesti poraz u sedam utakmica.