Dangubić zabio za vodstvo protiv lidera, gosti ipak preokretom do pobjede

Mihaela Bradovski • utorak, 04.04.2023.

U susretu šestog kola litavskog prvenstva vodeći Panevyžis u gostima je svladao Hegelmann, a vodeći pogodak za domaćina postigao je Filip Dangubić...

Bivši igrač Rijeke Filip Dangubić četvrto kolo zaredom upisao se među strijelce u litavskom prvenstvu. U dresu Hegelmanna postigao je vodeći pogodak protiv Panevyžisa, ali nije bilo dovoljno za pobjedu.

Igraj na utakmice litavskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dangubić se pokazuje kao pravo pojačanje za Hegelmann, ovdje je bio strijelac u 25. minuti, ali vodstvo domaćina neutralizirao je reprezentativac Nikaragve Arianger Smith.

Drugi put Hegelmann je poveo u 32. minuti preko Huga Figuereda te je na odmor odnio vodstvo 2:1. Ipak, u drugom dijelu Pijus Sirvys, Jeffrey Sarpong i Artem Ščedrij odvode goste do pobjede 4:2.

Panevyžis je tako zadržao vrh sa stopostotnim učinkom dok je Hegelmann četvrti s tri pobjede i tri poraza. Dangubić je odigrao cijelu utakmicu.