Ivušić branio za Pafos, bivši igrač Hajduka zabio za remi

Petar Jenjić • četvrtak, 06.04.2023.

U prvoj polufinalnoj utakmici ciparskog Kupa, Pafos je na domaćem terenu remizirao s Omonijom 1:1, a na golu momčadi bio je Ivica Ivušić...

Nogometaši Pafosa ugostili su na pred svojim navijačima Omoniju u prvoj utakmici polufinala nacionalnog Kupa. Susret je završen bez pobjednika 1:1.

Igraj na ciparsko prvenstvo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gostujuća ekipa u vodstvo je stigla već nakon pet minuta igre nakon pogotka Loizosa Loizoua. Dvije minute ranije Omoniji je bio poništen i pogodak Andronikosa Kakoullisa.

U 82. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon što je Roman Bezus zaradio drugi žuti karton, a u samoj završnici susreta Pafos je došao do poravnanja.

Pogodak je u drugoj minuti sudačke nadoknade postigao Jairo, bivši igrač Hajduka. Brazilcu je ovo bio šesti pogodak u 2023. godini.

Na golu domaće momčadi Ivica Ivušić ponovno je branio svih 90 minuta, a kod pogotka Omonije nije imao previše šanse.