Borna Ćorić bez ikakve šanse protiv Čileanca na startu Monte Carla

Petar Jenjić • nedjelja, 09.04.2023.

Nicolas Jarry bio je ipak previsoka prepreka za Bornu Ćorića na startu Masters turnira u Monte Carlu...

Tek što se počeo zahuktavati Masters u Monte Carlu, Borna Ćorić zaključio je svoj nastup. Za protivnika u prvom kolu imao je Čileanac Nicolas Jarry koji nije imao problema u današnjem meču.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prvi međusobni dvoboj otišao je na stranu 59. tenisača svijeta koji je slavio sa 6:2, 6:3 nakon jednog sata i 17 minuta igre. U cijelom meču Ćorić nije imao nijednu break priliku.

Čileanski tenisač u prvom je setu napravio dva break što mu je bilo i više nego dovoljno za dolazak do pobjede. Jednu od dvije prilike za oduzimanje servisa iskoristio je i u drugom setu za potvrdu pobjede.

Hrvatskom tenisaču ovo je četvrti uzastopni poraz, a kada će kriza završiti, morat ćemo se strpiti sigurno još pokoji tjedan.