Medić strijelac u porazu St. Paulija, Škorić debitirao s kapetanskom trakom u kineskom prvenstvu

Branimir Korać • nedjelja, 16.04.2023.

Nedjelja donosi niz prvenstvenih dvoboja diljem svijeta, a od danas su u akciji i Kinezi, naime počela je nova sezona Superlige...

Dva velika HNL imena nedavno su preselila u Kinu, a danas je Mile Škorić upisao svoj prvi službeni nastup. Njegov Cangzhou je gostovao u prvom kolu Superlige kod Tianjina i remizirao 1:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Škorić je nosio kapetansku traku i odradio je svih 90 minuta, njegova momčad vodila je od 43. minute golom Locadije, a izjednačio je u 80. minuti Ba Dun.

U sklopu 28. kola druge njemačke lige St. Pauli je ugostio momčad Braunschweiga i upisao je poraz 2:1. Nakon neočekivanog poraza zaostatak za željenom barem trećom pozicijom ostaje šest bodova. St. Pauli tako nije iskoristio poraz HSV-a kod Kaiserslauterna.

Braunschweig se pak odmaknuo na pet bodova od pozicije koje vodi u doigravanje za ostanak u ligi. U Hamburgu je vodio golovima Multhaupa i Wintzheimera, a u 85. minuti hrvatski internacionalac Jakov Medić smanjio je na konačnih 1:2.

Medić na jednoj i Filip Benković na drugoj strani odradili su vrlo dobro svoj dio posla.