[VIDEO] Fran Tudor krasnim golom potvrdio pobjedu Rakowa, Pantalon spasio Rio Ave od poraza

Mihaela Bradovski • nedjelja, 16.04.2023.

Fran Tudor i Renato Pantalon ove nedjelje upisali su se među strijelce. Tudor u pobjedi Rakowa, a Pantalon u remiju Rio Avea...

Rakow je nakon dvije utakmice bez pobjede svladao kod kuće Widzew Lodz s 2:0 i tako povećao prednost na vrhu ljestvice na velikih osam bodova ispred drugoplasirane Legije.

Igraj na utakmice poljskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U pobjedi protiv Widzewa vrlo dobro odigrali su Fran Tudor i Zoran Arsenić, a upravo Tudor bio je strijelac za konačnih 2:0, u sudačkoj nadoknadi krasno je pogodio iz slobodnog udarca.

Vodeći pogodak postigao je Lopez u devetoj minuti.

Tudor i Arsenić odigrali su cijelu utakmicu, kao i Mato Miloš na suprotnoj strani.

Rio Ave je u 28. kolu portugalskog prvenstva ugostio Casa Piu i odigrao 1:1. U konačnici je bio zadovoljan i bodom s obzirom da je gubio od 17. minute golom Rafaela Martinsa.

Ipak, u 52. minuti Renato Pantalon zabio je za 1:1. Pantalon je odigrao cijelu utakmicu