Tudor protiv skromnog Troyesa prekinuo loš niz na svom terenu i vratio se na drugo mjesto

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 17.04.2023.

Marseille je napokon došao do domaće pobjede, ugostio je skromni Troyes i svladao ga je s 3:1. S ova tri boda prestigao je i Lens na ljestvici i došao na drugu poziciju...

U posljednjem susretu 31. kola Ligue 1 Marseille je ugostio Troyes i lakoćom slavio s 3:1. Ono za čim Igor Tudor jedino može žaliti je propuštena prilika za iskazivanjem još bolje efikasnosti, naime njegovi igrači postigli su tri gola, ali i puno toga promašili.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već u drugoj minuti Marseille je stigao do vodstva kada je Vitinha bio u pravo vrijeme na pravom mjestu i poslao loptu u mrežu.

Nastavila se dominacija domaćina i nakon vodećeg pogotka, a novi je stigao u završnici prvog dijela kada Cengiz Under zabija za 2:0.

U drugom poluvremenu ništa se nije promijenilo u odnosu snaga, a sredinom drugog dijela Vitinha novim pogotkom podiže na 3:0.

Pobjednik je već bio riješen, a sve što su gosti uspjeli do kraja susreta je smanjiti an 3:1 preko Mame Baldea u sudačkoj nadoknadi.

Ante Palaversa kod gostiju je ušao u igru u 70. minuti.