Dodig i Krajicek zaustavljeni na startu turnira u Barceloni

Petar Jenjić • srijeda, 19.04.2023.

Ivan Dodig i Austin Krajicek zaustavljeni su na startu ATP turnira u Barceloni, a bolji su od njih u dva seta bili Rajeev Ram i Joe Salisbury...

Nakon sjajnog tjedna i osvajanja Mastersa u Monte Carlu, Ivan Dodig i Austin Krajicek zaputili su se u Barcelonu gdje je na rasporedu novi ATP turnir.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Američko-hrvatska kombinacija odmah je na startu turnira imala jako teškog protivnika, druge nositelje Rajeeva Rama i Joea Salisburyja koji su svoj nastup u Monaku zaključili u osmini finala.

Puno odmorniji američko-britanski duo stigao je do pobjede u dva seta nakon 62 minute igre. Bilo je 6:2, 6:3, a ujedno i njihova prva pobjeda protiv Dodiga i Krajiceka u trećem međusobnom dvoboju.

Ramu i Salisburyju bio je potreban po jedan break u svakom setu za dolazak do pobjede. Njihovi protivnici nisu iskoristili nijednu od tri svoje šanse.