Stipe Biuk asistirao u gostujućem remiju Los Angeles FC-a

HINA, Petar Jenjić • ponedjeljak, 24.04.2023.

Proteklog vikenda Los Angeles FC remizirao je na gostovanju kod Nashville SC-a, a asistent za jedini pogodak gostiju bio je Stipe Biuk...

Mladi hrvatski nogometaš Stipe Biuk, koji igra za Los Angeles, upisao je asistenciju u susretu američkog MLS-a protiv Nashvillea koji je završio rezultatom 1:1.

Igraj na utakmice MLS-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nashville je poveo u 35. minuti golom Nijemca Hanyja Muhtara, a izjednačio je Gabonac Denis Athanase Bouanga u 59. minuti na asistenciju bivšeg igrača Hajduka.

Biuk je počeo susret od prve minute, a izašao je iz igre u 70. minuti.

Real Salt Lake je pobijedio San Jose Earthquakes s 3:1, a Damir Kreilach nije nastupio za pobjednički sastav. Real je trenutno na devetom mjestu na Zapadu s devet bodova.

Los Angeles trenutno drži treću poziciju u Zapadnoj konferenciji MLS-a s osvojenih 18 bodova, bodom manje od St. Louis Cityja i Seattle Soundersa.