Dominik Dogan
74'
Tomislav Radotić
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
1' Pokušao je odmah Brkljača, no ide lopta preko gola.
11' Ništa značajno nije se dogodilo u prvih 10-ak minuta.
12'
Žuti karton dobio je Toma Palić.
13' Gačić je loše zahvatio loptu glavom i pucao daleko od gola.
16' Ništa od gola Dubrave, ali bilo je mogućnosti za to. Hvata loptu Kovačević
16' Agresivno igra Dubrava, pucao je sada Brkljača, no hvata loptu vratar Cibalije.
26'
Žuti karton dobio je Domagoj Jelavić.
30' Pokušava Mikolčić izvana, no hvata lako Kramer.
31' Bolje na terenu, barem kada je u pitanju posjed lopte, stoji Cibalia, no bez nije dovoljno konkretna prema naprijed.
40' Teško da ijedna momčad može biti zadovoljna tijekom igre u prvom poluvremenu.
41' Perić-Komšić puca, no lako hvata vratar Dubrave.
43' I odlična situacija za domaću momčad, ali Dobrić je dao sebi predugačak for pa Kovačević hvata loptu u ruke.
45'
Žuti karton dobio je Dino Tomas.
45'+1' Kraj prvog poluvremena.
46' Početak nastavka.
46'
Izmjena! Izlazi Bruno Unušić, ulazi Karlo Išasegi.
46'
Izmjena! Izlazi Robert Perić-Komšić, ulazi Karlo Miljanić.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Mihaljević, ulazi Domagoj Stranput.
50'
GOL! Dubrava - Cibalia 1:0
Mrežu je zatresao Boyan Jia.
50' Tomek je dobro povukao loptu i proigrao Petriška. Njegov udarac obranio je vratar Cibalije, no odbijenu loptu u gol posprema Boyan Jia.
58' Sjajna šansa za Tomeka! Odlična dugačka lopta na igrača Dinama na posudbi u Dubravi, a ovaj je izašao pred protivničkog golmana, no Kovačević dobrom reakcijom spašava svoju momčad.
62' Tomek je jako raspoložen na današnjoj utakmici, leti na sve strane.
63'
Izmjena! Izlazi Petar Rubić, ulazi Jurica Bajić.
68'
GOL! Dubrava - Cibalia 2:0
Mrežu je zatresao Ivor Ljubanović. Asistent je Boyan Jia.
68' Dubrava podebljava vodstvo! Najveći dio posla napravio je Jia koji je zadržao loptu da ne iziđe van terena, poslao prizemnu loptu na peterac, a Ljubanović je skrenuo u gol. To je njegov 11. ove sezone.
70' 26. studenog prošle godine Cibalia je zadnji put primila više od jednog pogotka na jednoj službenoj utakimci.
74'
Izmjena! Izlazi Gerald Chibueze Diyoke, ulazi Dominik Dogan.
76' Izvrsna šansa za Dubravu, no Ljubanović puca pored gola.
78'
Izmjena! Izlazi Petar Petriško, ulazi Matej Hoić.
78'
Izmjena! Izlazi Fran Tomek, ulazi Marko Ivanović.
82'
Crveni, isključujući karton dobio je Domagoj Stranput.
82' Velika greška Stranputa koji je izgubio loptu pa zatim spriječio Hoića koji je mogao ići sam na golmana. Izravan crveni karton.
85' Brkljača zbog ozljede prisiljen napustiti teren.
85'
Izmjena! Izlazi Marko Brkljača, ulazi Antun Gucić.
89'
Izmjena! Izlazi Toma Palić, ulazi Gabrijel Čoko.
89'
Izmjena! Izlazi Boyan Jia, ulazi Filip Vajdovčić.
90' Još četiri minute nadoknade.
90'+1' Ozljeda Tomasa u skoku s Išasegijem. Izvukao je deblji kraj, a iz igre je izašao na nogama uz razbijenu arkadu.
90'+5' Ubačaj s lijeve strane, pucao je Miljanić iz blizine, ali hvata vratar Dubrave.
90'+6' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!