Hrvatska kombinacija potvrdila pobjedu Hebara u gostima u Sofiji

Mihaela Bradovski • subota, 29.04.2023.

U susretu 28. kola bugarske Parve lige Hebar je u gostima upisao visoku pobjedu protiv Lokomotiv Sofije s 4:1...

Hebar je prekinuo dugački niz utakmica bez pobjede, u gostima je bio bolji od Lokomotiv Sofije i to s uvjerljivih 4:1. Domaćin se nalazi u sredini ljestvice bez nekih velikih mogućnosti za napredak, ali niti pad.

Igraj na utakmice bugarske lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Lokomotiv je poveo u 16. minuti pogotkom Antonija Vutova iz kaznenog udarca, ali na odmor se otišlo s 1:1, Stefan Tsonkov je izjednačio u završnici prvog dijela.

U drugom poluvremenu gosti su odlično koristili svoje prilike i otišli do visoke pobjede.

U 66. minuti pomogao je autogolom Mario Petkov, na 3:1 povisio je Georgi Tartov, a u 95. minuti hrvatski dvojac stavio je točku na i. Loren Maružin asistirao je Anti Živkoviću koji postavlja konačnih 4:1.

Maružin je igrao od 22. minute umjesto ozlijeđenog Oktaja Hamdieva, a Živković je u 91. minuti zamijenio Arsenia Valpoorta.