1' Kreće utakmica.
3'
GOL! Marsonia - Hrvace 1:0
Mrežu je zatresao Martin Vrdoljak.
3' Sjajan pogodak domaće momčadi!! Vrdoljak je primirio loptu na prsa i iz voleja s 20 metara fenomenalno poentirao!
4' Ništa od 2:0, Mahmutović se našao u zaleđu.
10' Udarac Anića izvana, ali nije bilo prave preciznosti.
18' Hrvace imaju nešto više posjed lopte, no bez konkretnije šanse.
24' Sada Vrdoljak nije najbolje reagirao, pucao je iskosa s devet metara, ali preslabo je to bilo.
25' Odlična šansa Marsonije, sada je u šansi bio Mahmutović, ali još bolja reakcija Bartulića.
27' Loša završnica Bosanca u dobroj prilici za domaće. Lopta odlazi preko gola.
28' Prvi udarac gostiju, ali nije bio toliko precizan. Tek toliko da upišemo statistiku.
29' E ovo je već puno bolje. Luetić se izborio za prostor i pucao sa 17 metara, no lopta ide kraj stative.
34' Dobar pokušaj Botice, ali nije zahvatio loptu najbolje, ide udarac iznag Gujića.
45' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
48' Vrdoljak puca glavom nakon kornera, laka zadaća za vratara Hrvaca.
52' Odličan bijeg Mahmutovića koji pretrčava Pervana, pokušava zaobići i vratara Hrvaca, ali puca kraj gola.
53'
GOL! Marsonia - Hrvace 2:0
Mrežu je zatresao Selmir Mahmutović. Asistent je Martin Vrdoljak.
53' I zaslužen drugi pogodak Marsonije. Vrdoljak je odigrao za Mahmutovića koji s 12 metara puca pod same rašlje!
58'
Izmjena! Izlazi Pjero Škarić, ulazi Marin Bakić.
58'
Izmjena! Izlazi Duje Ljubić, ulazi Antonio Prančević.
59'
GOL! Marsonia - Hrvace 3:0
Mrežu je zatresao Selmir Mahmutović.
59' Mahmutović je ukrao loptu Kukoču i sjajnim solo prodorom došao pred gol i matirao Bartulića.
63'
Izmjena! Izlazi Bruno Kukoč, ulazi Ante Bolanča.
64'
Izmjena! Izlazi Mihael Bosanac, ulazi Marin Tolić.
64'
Izmjena! Izlazi Lovro Mraković, ulazi Mario Bačić.
71'
Žuti karton dobio je Domagoj Marušić.
73'
Izmjena! Izlazi Krešimir Luetić, ulazi Josip Vučković.
76' Prva dobra situacija za goste preko Luke Kekeza, no on puca preko gola s 15 metara.
77'
Izmjena! Izlazi Selmir Mahmutović, ulazi David Radman.
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Didović, ulazi Franko Žitković.
78'
Žuti karton dobio je Dominik Jergović.
78' Jergović s klupe dobio žuti karton.
80' Najbolja šansa za Hrvace, Kelez je pucao glavom s četiri metra, no nije zahvatio loptu najbolje.
83'
Žuti karton dobio je Marin Bakić.
85'
Žuti karton dobio je David Radman.
85'
Izmjena! Izlazi Lovro Anić, ulazi Mihael Zorica.
90' Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade.
90'+3' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!