Borna Gojo u tri seta ostao bez polufinala Cagliarija

Petar Jenjić • petak, 05.05.2023.

Borna Gojo nije se uspio plasirati u polufinale Challengera u Cagliariju, a bolji je od njega bio Daniel Elahi Galan iz Kolumbije...

Četvrtfinale Challengera u Cagliariju donijelo je Borni Goji dvoboj sa 100. tenisačem svijeta Danielom Elahijem Galanom koji je stigao do pobjede u tri seta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kolumbijski tenisač svladao je hrvatskog sa 6:3, 4:6, 6:3 nakon dva sata i 32 minute provedenih na terenu. Bio im je to drugi međusobni dvoboj i prva pobjeda Galana.

U prvom setu Galan je napravio dva breaka, a pri tome nije dopustio nijednu šansu protivniku za povratak u set. I u drugom je napravio break za vodstvo 3:1, no do kraja seta dobio je tek jedan gem.

Gojo je u treći set krenuo s vodstvom od 2:0, no s dva oduzeta servisa Kolumbijac preokreće rezultat i dolazi do pobjede.