1' Počeo je susret.
6'
GOL! Jarun - Hrvatski dragovoljac 1:0
Mrežu je zatresao Josip Tadić.
6' Jarun već vodi 1:0 i to iz prve opasnije situacije na susretu! Alghoul je pobjegao u kontru, navukao dvojicu igrača i onda proigrao Tadića kojeg Debijađi nije uspio zaustaviti.
14' Jarun je puno bolje otvorio utakmicu i potvrđuje status favorita u ovom susretu. Domaćin u potpunosti kontrolira dvoboj.
19'
GOL! Jarun - Hrvatski dragovoljac 1:1
Mrežu je zatresao Kristijan Čabrajić.
19' Lijep gol gostiju, Dragovoljac se vraća! Amoateng je s lijeve strane ubacio u 16 metara gdje je dolazio Čabrajić koji se lijepo snašao i iz poluvoleja pogodio za poravnanje!
27' Nakon lošeg ulaska u utakmicu, Hrvatski dragovoljac se stabilizirao i izgleda bolje, Jarun se sada muči za ulazak u neku konkretniju priliku.
32' Dobra akcija Jaruna, Valentić je vratio loptu u sredinu, Šarić došao na povratnu loptu, ali pucao je u blok.
34'
GOL! Jarun - Hrvatski dragovoljac 2:1
34' Jarun vodi 2:1! Odlična lopza iza leđa obrane za Tadića koji dolazi pred vratara i lobuje ga za 2:1!
40' Treći put Josip Tadić šalje loptu u mrežu, glavom je pucao nakon ubačaja Florucza, ali dosuđeno je zaleđe.
45' Vratnica spašava Jarun! Amoateng je ubacio iz auta, Zdunić bio u skoku i pucao glavom, ali lopta pogađa vratnicu! Spudić nije stigao niti reagirati.
45'+1' Kraj prvog dijela, 2:1!
46'
Izmjena! Izlazi Adnan Islamović, ulazi Ivan Žutić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Halid Alghoul, ulazi Karlo Abramović.
47' Odlična prilika za Jarun, ali sjajno je reagirao Debijađi! Florucz je došao sam pred vratara gostiju koji se odlično postavlja i napadač domaćina pogađa ga loptom u glavu.
56'
Izmjena! Izlazi Bruno Zdunić, ulazi Ivan Lendrić.
59'
GOL! Jarun - Hrvatski dragovoljac 3:1
59' 3:1 Hrvatskog dragovoljca! Krasno je lijevom stranom prošao Karlo Abramović, odlično je proigrao u sredini Tadića koji lakoćom zabija!
62'
Izmjena! Izlazi Vanja Marković, ulazi Nogueira Joao Marcello Pinho Pistelli.
67' Vratnica! Florucz je sve napravio sam, prošao kroz obranu i gađao malo iskosa u prvi kut te pogodio vratnicu!
74'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Borna Bilobrk.
76'
Izmjena! Izlazi Seth Amoateng, ulazi Mario Veljača.
76'
Izmjena! Izlazi Dominik Braun, ulazi Ivan Marić.
80'
GOL! Jarun - Hrvatski dragovoljac 3:2
Mrežu je zatresao Bartul Markovina.
80' Smanjuje Hrvatski dragovoljac! Markovina je napravio odličan posao, dobio je loptu u pravo vrijeme i poslao je neobranjivo u mrežu s nekih 12-13 metara.
82'
Izmjena! Izlazi Gabriel Groznica, ulazi Josip Marinić.
89'
Žuti karton dobio je Ivan Žutić.
89'
Žuti karton dobio je Mario Veljača.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1' Još jedna dobra situacija za Florucza, ali je ne koristi, pucaoo je pokraj gola iz poluvoleja.
90'+2'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Mario Veljača.
90'+2' Mario Veljača u kratko vrijeme zaradio je dva žuta kartona.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Matej Mamić, ulazi Filip Mihaljević.
90'+4' Kraj, 3:2 za Jarun!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!