SuperSport Prva NL, 29. kolo, 06.05.2023, 13:00 h, Zagreb, Lučko
Suci: Ivan Čužić (Velika Gorica), Tomislav Mioković (Sisak), Marko Balen (Rijeka)
Bartul Markovina 80'
Hrvatski dragovoljac

Efikasan dvoboj u Lučkom, Jarun uzeo sva tri boda Hrvatskom dragovoljcu

Mihaela Bradovski • subota, 06.05.2023.

Jarun je na stadionu u Lučkom u dobrom susretu upisao 3:2 pobjedu protiv Hrvatskog dragovoljca. Posebno raspoložen bio je Josip Tadić koji je postigao hat-trick...

Karlo Abramović
46'
27
Borna Bilobrk
74'
8
Josip Marinić
82'
19
Filip Mihaljević
90'+3'

Ivan Žutić
46'
17
Ivan Lendrić
56'
21
Nogueira Joao Marcello Pinho Pistelli
62'
28
Mario Veljača
76'
27
Ivan Marić
76'
Damir Biškup

U Lučkom ipak nije bilo iznenađenja. Jarun je upisao pobjedu 3:2 u susretu protiv Hrvatskog dragovoljca, fenjeraša koji ga je ove sezone ponizio na ovom stadionu svladavši ga prije mjesec i pol s visokih 5:1.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovaj put Jarun je bio "pametniji", odigrao je bolje i angažiranije i na kraju je zasluženo slavio s 3:2.

Već u šestoj minuti Alghoul je pobjegao u kontru, navukao dvojicu igrača i onda proigrao Tadića kojeg Debijađi nije uspio zaustaviti i Jarun vodi 1:0.

Hrvatski dragovoljac stigao je do poravnanja u 19. minuti. Amoateng je s lijeve strane ubacio u 16 metara gdje je dolazio Čabrajić koji se lijepo snašao i iz poluvoleja pogodio za poravnanje.

Na odmor se ipak otišlo s vodstvom domaćina, u 34. minuti odlična lopta za Tadića koji je sam pred vratarom, lijepo ga prebacuje i zabija za vodstvo.

U završnici prvog poluvremena mogao je Jarun do poravnanja, Amoateng je ubacio iz auta, Zdunić bio u skoku i pucao glavom, ali lopta pogađa vratnicu.

Odmah na startu drugog dijela lijepu priliku imao je Florucz, ali obranio je Debijađi, no u 59. minuti treći gol za Jarun. Krasno je lijevom stranom prošao Karlo Abramović, odlično je proigrao u sredini Tadića koji lakoćom zabija.

U 67. minuti Florucz je još jednom pogodio vratnicu, a u 80. minuti Markovina je golom za 3:2 vratio neizvjesnost, ali do kraja se rezultat ipak nije mijenjao.