Prva HMNL, doigravanje, polufinale, 06.05.2023, 19:30 h
Novo Vrijeme 1:2 Futsal Dinamo

Futsal Dinamo do pobjede u Makarskoj na startu polufinalne serije

Petar Jenjić • subota, 06.05.2023.

Futsal Dinamo stigao je do pobjede na startu polufinalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske. Zagrebačka momčad slavila je kod Novog Vremena s 2:1...

Do pobjede na startu polufinalne serije doigravanja za prvaka SuperSport 1. HMNL stigao je Futsal Dinamo koji je slavio u gostima kod Novog Vremena s 2:1.

Nakon šest minuta igre gostujuća ekipa stigla je do vodstva kada je poentirao Mateo Mužar. Pet minuta kasnije Makarani poravnavaju stanje na semaforu. Iz slobodnog udarca pogodio je David Barbarić.

Već u 13. minuti Dinamo je ponovno poveo, a nakon kontre se u strijelce upisao Filip Novak. Tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme, a na koncu je to bio i krajnji rezultat.

Imao je domaćin svoje šanse u nastavku, no nije ih uspio iskoristiti. U 33. minuti Luka Suton zaradio je drugi žuti karton pa je domaćin igrao s igračem manje.

Novo Vrijeme izdržalo je pritisak gostiju, a u završnici i pogodilo gredu preko Rafinhe, međutim, rezultat se više nije promijenio.