90'
Miroslav Buljan
Susret počinje u 15:00 sati.
 U susretu 26. kola SuperSport Druge NL sastaju se Bjelovar i Marsonia. Dok je Bjelovar u sredini ljestvici i mirno dočekuje kraj sezone, Marsonia se nalazi u borbi za opstanak u ovom društvu.
1' Počeo je susret u Bjelovaru.
10' Miran početak u Bjelovaru, još čekamo na konkretne prijetnje na obje strane.
15'
GOL! Bjelovar - Marsonia 1:0
Mrežu je zatresao Fran Kožarić.
15' Bjelovar vodi 1:0! Dobra akcija domaćina, Kožarić je dao na desnu stranu za Motiku koji ubacuje u peterac gdje se već našao Kožarić i iz blizine glavom zabio za vodstvo.
22' Vrlo dobra prilika za Marsoniju, Mahmutović je bio sam na pet metara i nakon ubačaja u kazneni prostor pucao je glavom pokraj gola.
23' Sjajna obrana Gujića! Pranjić je pucao s ruba kaznenog prostora prema suprotnom kutu, ali Gujić izvrsno brani.
35'
GOL! Bjelovar - Marsonia 2:0
Mrežu je zatresao Adrijan Coha.
35' Bjelovar vodi 2:0! Pranjić je odlično dodao za Cohu koji je izmaknuo obrani, došao u dobru poziciju i s ruba kaznenog prostora precizno pogodio u donji kut.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Bjelovar vodi 2:0.
46'
Izmjena! Izlazi Toni Bošnjaković, ulazi Lovro Mraković.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
58' Prva velika prilika u drugom dijelu i to za domaćina, u kontri je pobjegao Motika, ubacio za samog Kožarića koji jako loše štopa loptu i vratar je odnosi.
60' Odmah prilika na drugoj strani, Mraković je ušao u 16 metara, ali nije bio dovoljno brz u reakciji i Nikolić je blokirao njegov udarac.
61' Vratnica! Nakon ubačaja iz kuta Vrdoljak je petom prebacio loptu i pogodio vratnicu. Odmah Motika bježi još jednom u kontru, puca s 14-15 metara, ali malo pokraj vratnice.
67'
Izmjena! Izlazi Fran Kožarić, ulazi Mate Crnčević.
69' Varga spašava! Mahmutović je nakon kornera pucao glavom, ali branič domaćina izbija s gol linije!
71'
Izmjena! Izlazi Dominik Glavina, ulazi Damjan Jurić.
72'
Izmjena! Izlazi Mihael Bosanac, ulazi Mihael Mihaljević.
78'
Žuti karton dobio je Domagoj Marušić.
81'
Žuti karton dobio je Jurica Barišić.
85'
Izmjena! Izlazi Martin Vrdoljak, ulazi Marin Tolić.
85'
Izmjena! Izlazi Ivan Didović, ulazi Dario Ćato.
88' Težak sudar Bačića i vratara Iličevića, prekid bi mogao potrajati, Bačić se pridiže.
89'
Izmjena! Izlazi Jovan Motika, ulazi Vedran Kočiš.
89'
Izmjena! Izlazi Luka Varga, ulazi David Crnjac.
90'
Izmjena! Izlazi Mario Bačić, ulazi David Radman.
90' Sve je u redu i s Iličevićem, nastavlja se susret.
90' Očekivane četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj u Bjelovaru, 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!