Prva Bjeličina pobjeda na klupi Trabzonspora, pomoglo isključenje već u desetoj minuti

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 08.05.2023.

Nakon što je krenuo s dva poraza u prve dvije utakmice, Nenad Bjelica u trećoj utakmici na klupi Trabzonspora, dočekao je pobjedu...

Seriji od šest uzastopnih utakmica bez pobjede stigao je kraj, Trabzonspor je prekinuo crni niz i došao je do pobjede. U toj seriji neuspjeha, Nenad Bjelica imao je dva poraza, ali uspio je zaustaviti slobodan pad i doći do tri boda protiv Ankaragucua.

Igraj na utakmice Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U ta dva njegova poraza, Trabzonspor je veći dio utakmice igrao s igračem manje, a ovaj put protivnik je rano ostao s desetoricom nakon što je već u desetoj minuti isključen Stelios Kitsiou.

Na prvi pogodak čekalo se do završnice prvog poluvremena kada je zabio Umut Bozok nakon lijepog dodavanja Marca Bartre.

Bozok je stavio i točku na i, u 62. minuti odlična kontra domaćina, Dogucan Haspolat proigrao je Bozoka koji zabija za konačnih 2:0.

Led je probijen i Bjelica sada lakše diše. U sljedećem kolu čeka ga teško gostovanje kod Fenerbahčea. Golove protiv Ankaragucua pogledajte ovdje.