Belgijac koban za Ajdukovića na talijanskom Challengeru

Petar Jenjić • petak, 12.05.2023.

Previsoka prepreka za Duju Ajdukovića bio je belgijski tenisač Kimmer Coppejans u osmini finala Francavilla...

Nakon uspješnog prolaska kvalifikacija i prvog kola na Challengeru u talijanskom Francavilleu, Duje Ajduković zaustavljen je u osmini finala istog.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski tenisač za protivnika je imao dobro poznato Challenger ime, Kimmera Coppejansa iz Belgije, koji je u dva seta stigao do pobjede i plasmana među osam najboljih.

Ajduković je poražen sa 6:3, 6:2 nakon jednog sata i 26 minuta igre u njihovom prvom međusobnom dvoboju. Belgijca sada čeka bolji iz dvoboja Alejandro Tabilo iz Čilea.

Hrvatski predstavnik u dva je navrata kroz prvi set imao po break prednosti, ali nije ih uspio sačuvati. Belgijski tenisač okrenuo je rezultat i osvojio set, a u drugom nakon 2:2 dobio sljedeća četiri gema.