SuperSport Prva NL, 30. kolo, 12.05.2023, 16:00 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Marko Domančić
46'
7
Carlos Eduardo Torres Gongora
67'
23
Stipe Vladušić
67'
28
Filip Rosić
90'

Tomislav Valentić
46'
11
Halid Alghoul
46'
7
Gabriel Groznica
70'
8
Josip Marinić
70'
27
Borna Bilobrk
83'
Jerko Leko
Susret počinje u 16:00 sati.
 30. kolo SuperSport Prve NL donosi dvoboj između Dugopolja i Jaruna. Gosti su s tri vezane pobjede malo odmaknuli od najugroženijih, a Dugopolje pod svaku cijenu treba bodove.
1' Počeo je susret.
4' Prvi udarac na gol bio je Floruczov iz slobodnog udarca s 23-24 metra, ali preko gola.
5' Ovo je moglo biti opasnije, Florucz je ponovno pucao, ovaj put nakon pogreške domaćina, ali udarac s ruba kaznenog prostora išao je u Silića.
10' Dobar pokušaj domaćina, Peričić je ubacio, Đukić je imao dosta prostora na drugoj vratnici, pucao je glavom, ali Spudić odlično brani.
17' Velika prilika za Tadića, ali pobjegla mu je lopta u posljednji trenutak i Silić je uspio obraniti. Najozbiljnija situacija dosad.
20'
Žuti karton dobio je Dominik Balić.
26' Zasad bolji Jarun, od Dugopolja kojem očajnički trebaju bodovi, očekivalo se puno više.
26'
Žuti karton dobio je Arijan Ačkar.
35' Karamatić je probao nakon ubačaja Florucza, ali nije bio precizan. Svakako se očekivalo više od ovog dvoboja.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, malo viđenog.
46'
Izmjena! Izlazi Caio Da Cruz Oliveira Queiroz, ulazi Marko Domančić.
46'
Izmjena! Izlazi Miro Bakula, ulazi Tomislav Valentić.
46'
Izmjena! Izlazi Arijan Ačkar, ulazi Halid Alghoul.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Odlična reakcija Peričića, ubačena lopta u 16 metara, išla je na Tadića, ali stoper domaćina odlično je skrenuo loptu i spriječio opasnost.
55' Dobra situacija za domaćina, ubačena lopta na drugu vratnicu gdje je bio Rodić, pucao je glavom, ali lopta nije došla do gola.
63' Slobodnjak za Dugopolje na nekih 20 metara, pucao je Peričić, ali malo preko gola. Dobar pokušaj.
67'
Izmjena! Izlazi Dominik Balić, ulazi Carlos Eduardo Torres Gongora.
67'
Izmjena! Izlazi Branko Đukić, ulazi Stipe Vladušić.
70'
Izmjena! Izlazi Fabijan Krivak, ulazi Gabriel Groznica.
70'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Josip Marinić.
79' Velika prilika za goste!Odlično je Groznica uočio na rubu kaznenoig prostora Šarića, dao mu je loptu, a bivši igrač zaprešićkog Intera puca preko gola.
81'
GOL! Dugopolje - Jarun 1:0
Mrežu je zatresao Ivan Rodić.
81' Dugopolje vodi 1:0! Torres je napravio veliki posao, mriješio se lakoćom čuvara i dao povratnu loptu na Rodića koji puca iz prve i pogađa s nekih sedam metara!
83'
Izmjena! Izlazi Tomislav Šarić, ulazi Borna Bilobrk.
90'
Izmjena! Izlazi Mihael Mlinarić, ulazi Filip Rosić.
90'
Žuti karton dobio je Josip Marinić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Dugopolje uzima pobjedu 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!