SuperSport Prva NL, 30. kolo, 12.05.2023, 17:00 h
Hrvatski dragovoljac
Hrvatski dragovoljac 2:2 Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci

Croatia s igračem manje cijelu utakmicu ostala neporažena kod Hrvatskog ndragovoljca

Mihaela Bradovski • petak, 12.05.2023.

U drugom današnjem susretu 30. kola SuperSport Prve NL Hrvatski dragovoljac je ugostio Croatiju iz Zmijavaca i u burnom dvoboju remizirao 2:2...

Posljednjeplasirani Hrvatski dragovoljac dočekao je u 30. kolu na svom travnjaku u Sigetu Croatiju iz Zmijavaca i upisao je remi 2:2. Domaćin je propustio doći do sva tri boda, imao je igrača više praktički cijelim tijekom susreta i morao se zadovoljiti remijem.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već u trećoj minuti gosti su ostali bez isključenog Ivana Brkića, igrali su jako hendikepirani do kraja susreta, ali na kraju su nagrađeni bodom.

Croatia je čak i povela u 36. minuti golom Stipe Bačelića Grgića iz kaznenog udarca, ali u 42. i 43. minuti Dragovoljac radoi blitzkrieg i golovima Brune Zdunića i Joaa Marcella Pistellija radi preokret.

U drugom dijelu gosti su došli do poravnanja pogotkom Olivera Petraka u 53. minuti i taj bod zadržali su do kraja susreta.