Arijan Ademi zabio prvijenac za pobjedu Beijing Guoana

Petar Jenjić • ponedjeljak, 15.05.2023.

Arijan Ademi bio je junak Beijing Guoana u pobjedi protiv Nantong Zhiyuna u sedmom kolu kineske Superlige...

Kineska Superliga u punom je jeku posljednjih mjesec i pol dana, a put novog izazova otišao je i dugogodišnji kapetan Dinama Arijan Ademi koji je potpisao za Beijing Guoan.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Svih šest prethodnih utakmica krenuo je u početnoj postavi, pa je tako bilo i danas u domaćem dvoboju protiv Nantong Zhiyuna kojeg su porazili s minimalnih 1:0.

Strijelac jedinog pogotka bio je upravo Ademi u 23. minuti utakmice, a to mu je bio prvijenac u novom klubu od odlaska iz Dinama. Igru je napustio u 72. minuti, a njega momčad sačuvala prednost do kraja.

Beijing je sada nakon sedam odigranih kola na deset osvojenih bodova s gol razlikom 6:6, dok je Nantong ostao na pet bodova s gol razlikom 5:8.