Milan ostao bez važnog veznjaka gotovo do kraja godine

Branimir Korać, HINA • utorak, 16.05.2023.

Milan je u prvom polufinalu Lige prvaka ostao bez Ismaela Bennacera koji je zaradio težu ozljedu zbog koje će pauzirati šest mjeseci...

Veznjak talijanskog prvoligaša Milana Ismael Bennacer pauzirat će najmanje šest mjeseci nakon operacije desnog koljena, priopćio je u utorak klub Serie A.

Igraj na Inter - Milan na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Alžirski internacionalac Bennacer (25) zamijenjen je u 17. minuti prošli tjedan u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka u kojoj je Inter s 2:0 bio bolji od Milana.

Milan je objavio da je Bennacer operiran u Lyonu u utorak.

Bennacer je ove sezone odigrao 40 utakmica u svim natjecanjima, upisavši tri pogotka i dvije asistencije.

Milan igra protiv Intera u uzvratnoj utakmici polufinala na San Siru kasnije u utorak. Manchester City ugošćuje Real Madrid u drugom poluvremenu u srijedu s izjednačenim rezultatom 1:1.