Liga prvaka, nokaut faza, Polufinale - uzvrati, 16.05.2023, 21:00 h, Giuseppe Meazza
Marcelo Brozović
44'
90
Romelu Lukaku
66'
8
Robin Gosens
66'
11
Joaquín Correa
84'
5
Roberto Gagliardini
85'
Pierre Kalulu
64'
56
Alexis Saelemaekers
77'
27
Divock Origi
77'

Stefano Pioli
Susret počinje u 21:00 sati.
 Za nekoliko minuta počinje uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka. Inter će kao domaćin braniti dva gola prednosti iz prvog dvoboja protiv Milana.
1' Krenula je utakmica.
5' Theo Hernandez iz velike udaljenosti okušao je svoj udarac. Nije bilo loše, malo iznad grede.
7' Dobra lopta prema naprijed za Barrellu, udarac s 18 metara nije bio precizan.
12' Odlična šansa Milana, ali udarac Brahima Diaza brani vratar Intera!
13' Sjajan udarac Barelle obranio je još bolje Maignan, ali dosuđeno je zaleđe nešto ranije.
23' Mhitarjan je dobio povratnu Džekinu loptu rubu kaznenog prostora, no pucao je previsoko.
30' Dosta je brzo proletjelo prvih pola sata na San Siru, ali nema promjene rezultata.
37' Leao u karakterističnom prodoru kraj obrane Intera. Udarac iskosa odlazi kraj gola!
39' Sjajna prilika Intera! Calhanoglu je oštro ubacio iz slobodnog udarca, a Lautaro i Džeko skreću loptu prema golu, no vratar Milana dobro se postavio loptu.
40' Lautaro se izborio za prostor na rubu 16 metara, no nedovoljno precizno je pucao.
43' Mhitarjan neće moći nastaviti zbog ozljede, ulazi Brozović!
44'
Izmjena! Izlazi Henrih Mhitarjan, ulazi Marcelo Brozović.
45' Tri minute nadoknade.
45'+4' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće nastavak susreta.
56'
Žuti karton dobio je Malick Thiaw.
63' Može li Thiaw nastaviti zbog ozljede? Moguća nova prisilna zamjena večeras.
64'
Izmjena! Izlazi Malick Thiaw, ulazi Pierre Kalulu.
64' Ipak je odgovor na prošlo pitanje potvrdan.
66'
Izmjena! Izlazi Edin Džeko, ulazi Romelu Lukaku.
66'
Izmjena! Izlazi Federico Dimarco, ulazi Robin Gosens.
69' Prvi nešto ozbiljniji pokušaj u nastavku bio je Milanov, ali preslab za Onanu.
74'
GOL! Inter - Milan 1:0
Mrežu je zatresao Lautaro Martínez.
74' Lukaku je odigrao za Lautara koji puca iskosa u bliži kut i matira vratara Milana.
77'
Izmjena! Izlazi Junior Messias, ulazi Alexis Saelemaekers.
77'
Izmjena! Izlazi Brahim Díaz, ulazi Divock Origi.
78' Odličan pokušaj Lautara, no sjajna reakcija Maignana!
79'
Žuti karton dobio je Nicolo Barella.
79'
Žuti karton dobio je Sandro Tonali.
82'
Žuti karton dobio je Fikayo Tomori.
82'
Žuti karton dobio je Lautaro Martínez.
82'
Žuti karton dobio je Rade Krunić.
83' Malo "koškanja" na terenu i kartoni za igrače Milana i Intera.
84'
Izmjena! Izlazi Lautaro Martínez, ulazi Joaquín Correa.
85'
Izmjena! Izlazi Nicolo Barella, ulazi Roberto Gagliardini.
90' Bit će još 3 minute nadoknade.
90'+2' Dobar pokušaj Lukakua, ali golman Rossonera opet je bio na mjestu.
90'+3' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!