Mile Škorić do prvijenca u Kini u domaćem porazu svoje momčadi

Mihaela Bradovski • petak, 19.05.2023.

Bivši kapetan Osijeka Mile Škorić upisao je treći prvenstveni poraz sa svojim Cangzhouom, ali je i stigao do svog prvog pogotka od odlaska u Kinu...

Cangzhou je u osmom kolu kineske Superlige ugostio najefikasniju momčad lige Changchun Yatai i upisao poraz 2:4.

Igraj na utakmice kineskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mile Škorić još jednom je bio među najboljim pojedincima Cangzhoua, a ovaj put upisao se i među strijelce, prvi put otkako je preselio u Kinu.

Škorić se među strijelce upisao u 80. minuti kada je već bio poznat pobjednik, naime smanjio je na 1:4. Do kraja susreta domaćin je postigao još jedan pogodak i to preko Oscara Tatyja iz kaznenog udarca u 92. minuti.

Strijelci za Changchun Yatai bili su Leonardo tri puta te jednom Tan Long na asistenciju Leonarda.