SuperSport Hrvatska nogometna liga, 35. kolo, 21.05.2023, 19:30 h, Rujevica
Suci: Suci: Duje Strukan, Bojan Zobenica, Alen Jakšić, 4. sudac: Ante Terzić
Luka Ivanušec 43'
Sadegh Moharrami 62'
Dinamo
Susret počinje u 19:30 sati.
 Rijeka je uoči utakmice objavila da je Rujevica rasprodana za večerašnji dvoboj.
1' Počinje utakmica.
3' Solidan pokušaj Jankovića s nešto više od 20 metara, ali ide lopta preko grede.
12' Bez prevelikih šansi na obje strane.
20' Lijep prodor Djouahre, Mišić odbija u korner.
21' Okrenuo se Vukčević i izborio se za poziciju unutar kaznenog prostora, no njegov pokušaj u bliži kut pogodio je samo vanjski dio mreže.
25' Ljubičić odigrava povratnu za Petkovića, ali napadač Dinama nije dobro primirio loptu koja bježi. Ravno u ruke Labrovića.
27' Baturina je pucao izvana, ali nije bilo toliko blizu stative.
30' Djouahra je jako raspoložen s driblinzima, ali nema konkretnijeg pokušaja.
35' Baturina ostavlja loptu za Špikića koji je mogao birati s deset metara gdje će pucati. Odabrao je, ali krivo. Odnosno Labrović je sjajno obranio!
39' Bulat potegnuo s 20-ak metara, ali odlazi preko gola.
43'
GOL! Rijeka - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec. Asistent je Martin Baturina.
44' Baturina ostavlja loptu Ivanušecu koji je pucao s 18 metara, neobranjivo pod samu gredu!
45'+1' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Emmanuel Banda.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Adrian Liber.
46' Kreće nastavak
55' Frigan je primio loptu u kaznenom prostoru, ali nije najbolje zahvatio loptu.
57' Odličan udarac Petkovića izvana, obranio je Labrović i odbio u korner!
59' Ivanušec je opalio iskosa s deset metara, ali preko gola.
62'
GOL! Rijeka - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Sadegh Moharrami. Asistent je Marko Bulat.
62' Dinamo vodi 2:0 i napokon je svoj prvi pogodak u dresu Dinama dočekao Sadegh Moharrami! Ivanušec je sve zakuhao dobrim prolaskom kroz riječku obranu, zatim je ubacio u sredinu, gdje se lopta kao u fliperu odbila do Iranca koji zabija iskosa iz blizine za 2:0!
64'
Izmjena! Izlazi Prince Obeng Ampem, ulazi Antonio Marin.
64'
Izmjena! Izlazi Ivan Smolčić, ulazi Danilo Veiga.
65' Odličan udarac Frigana sa 17-18 metara, ali Livaković je oprezan i odbija u korner.
71' Potpuna kontrola gostiju, Rijeka teško dolazi i do posjeda lopte, Mišić tu igra ključnu ulogu.
76'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Mato Stanić.
80'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Fran Topić.
80'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Gabriel Rukavina.
88'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Luka Menalo.
88'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Josip Drmić.
88'
Izmjena! Izlazi Robert Ljubičić, ulazi Petar Bočkaj.
89' Pucao je Banda, ali ravno u ruke Livakovića.
90'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:2
Mrežu je zatresao Antonio Marin.
90' I evo pogotka Rijeke! Friganov udarac obranio je Livaković, a na odbijanac je natrčao Antonio Marin i matirao protivničkog vratara.
90' Još tri minute nadoknade.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!