Vito Suljić
90'
Ivan Božić
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
8'
GOL! Kustošija - Hrvatski dragovoljac 1:0
Mrežu je zatresao Filip Dujmović. Asistent je Alessio Tonon.
8' Geljić proigrava Tonona koji šalje loptu oštro kroz pet metara. Na nju natrčava Dujmović koji je skreće pod gredu.
15' Osim postignutog pogotka, nema ozbiljnijih prijetnji na obje strane.
18' Udarac iz slobodnog udarca Fayea s 20-ak metara, no nije bio precizan. Ide lopta preko gola.
18' Faye odmah nakon toga odmah odlično proigrava Dujmovića, ali Debijađi brani udarac protivničkog igrača s deset metara.
31' Nikpalj je bio u prilici da Kustošiji donese novi pogodak, ali je s pet metara pucao preko gola.
32' Markovina je uputio udarac, Jerolimov hvata u ruke.
37' Udarac Amoatenga iskosa ide preko gola.
38'
GOL! Kustošija - Hrvatski dragovoljac 2:0
Mrežu je zatresao Filip Dujmović. Asistent je Mihovil Geljić.
38' Jako lijepa akcija domaće momčadi. Klančir odigrava za Geljića na pet metara, ovaj odigrava povratnu za Dujmovića koji postiže svoj drugi gol na susretu.
45' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Bartul Markovina, ulazi Hanbowen Luo.
46' Kreće nastavak.
51' Dobar udarac Dujmovića s 20 metara, ali obranio je Debijađi. Mogao je doći do hat-tricka.
57'
Izmjena! Izlazi Ivan Marić, ulazi Nogueira Joao Marcello Pinho Pistelli.
59' Udarac Hanbowena s 15 metara, no odlazi pokraj stative.
67' Nikpalj je išao prema golu i krenuo na dodavanje, no bilo bi mu bolje da je uputio udarac.
71' Velika šansa za Dragovoljac, Pinho je stigao do prilike iz blizine, no Jerolimov je otklonio opasnost. U međuvremenu je vratar Kustošije zaradio i nezgodan udarac od strane protivničkog igrača.
73'
Izmjena! Izlazi Mihovil Geljić, ulazi Ricciardo Maria Križan.
74'
Izmjena! Izlazi Alessio Tonon, ulazi Carlos Olmo.
74'
Izmjena! Izlazi Alexander Uwem, ulazi Noa Marinčić.
74'
Izmjena! Izlazi Bruno Zdunić, ulazi Mario Veljača.
82'
Izmjena! Izlazi Filip Dujmović, ulazi Andrej Šaronja.
85' Dobro je opalio Ćavar, ali otišla je lopta od bloka kraj gola.
90'
Izmjena! Izlazi Kristijan Čabrajić, ulazi Vito Suljić.
90' Još tri minute sudačke nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Patrik Klančir, ulazi Jakov Gogić.
90'+3'
GOL! Kustošija - Hrvatski dragovoljac 3:0
Mrežu je zatresao Mikayil Ngor Faye.
90'+3' Nakon ubačaja iz kornera Faye je glavom skrenuo loptu u mrežu. Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!