Bjeličin Trabzonspor upisao visoku domaću pobjedu

HINA, Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 22.05.2023.

Nakon poraza od Fenerbahčea, Bjeličin Trabzonspor brzo se oporavio i upisao domaću pobjedu. Ugostio je Karagumruk i visoko ga svladao s 4:1...

U posljednjem susretu 35. kola turskog nogometnog prvenstva Trabzonspor, kojeg vodi hrvatski stručnjak Nenad Bjelica, je pobijedio Fatih Karagumruk s 4:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Marc Bartra je u osmoj minuti doveo domaći sastav u vodstvo, no šest minuta kasnije izjednačio je Mbaye Diagne.

Batuhan Sen je u 20. minuti pogodio vlastitu mrežu dovevši domaćine u novu prednost, a Mahmoud Trezeguet je u 37. minuti zabio za 3:1. Isti je igrač u 51. minuti zabio za konačnih 4:1.

Trabzonspor je ovom pobjedom napredovao na šesto mjesto sa 51 bodom, dok je Karagumruk deveti sa 44 boda.

Tri kola prije kraja prvenstva na vrhu je Galatasaray sa 79 bodova ispred Fenerbahčea i Bešiktaša s po 74 boda.