Doni Grdić
86'
Damir Čanadi
Susret počinje u 19:00 sati.
 Hajduk i Šibenik na Rujevici bore se za trofej pobjednika SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Splićani u ovaj susret ulaze u statusu velikog favorita.
1' Počeo je susret.
3' Vrlo rano Hajduk je slavio pogodak, Mlakar je poslao loptu u mrežu nakon ubačaja iz prekida, ali minutu kasnije oglasio se Pajač da je bilo zaleđe.
9' Prva prava velika prilika za Hajduk, Sahiti je ubacio, Mina je zaspao i lopta dolazi pred gol gdje se ubacuje Pukštas, ali ne uspijeva ugurati loptu u mrežu.
20' Hajduk je bolji protivnik i ne dopušta Šibeniku da uopće razvije igru. Splićanim treba još malo više mirnoće da bi počeli konkretnije koristiti tu nadmoć.
28' Razdoblje s malo kvalitetne igre s obje strane, Šibenik je imao kraće vrijeme boravka na Hajdukovoj polovici, ali ništa opasno za Splićane. Na drugoj strani jedan udarac Mlakara s 18 metara koji je otišao otprilike "30 metara" preko gola.
32' Prvi pokušaj Šibenčana, Kvržić je opalio s 20 metara, ali niti taj udarac nije bio precizan.
39' Najbolja prilika na susretu! Mlakar je išao pema Đakoviću, pokušao ga je lobovati, ali Đaković rukom odbija, u nastavku akcije lopta je došla do Benrahoua koji puca u blok. Nakon kornera glavom je pokušao Livaja i nije pogodio.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56' Dosta miran početak drugog poluvremena koji je razbio korner za Splićane i pokušaj glavom Awaziema koji je završio pokraj vratnice.
61' Odličan ubačaj Sigura s desne strane, Mlakar je došao iz drugog plana, pucao je iz prve, ali jako loše, poslao je loptu na pomoćno igralište.
63'
GOL! Hajduk - Šibenik 1:0
Mrežu je zatresao Dario Melnjak.
63' Hajduk vodi 1:0! Livaja je dobio loptu na ulasku u 16 metara, Perić ga nije uspio zaustaviti, ali niti Livaja nije uspio pucati, obojica padaju, lopta se u konačnici odbija do Melnjaka koji s desetak metara rutinski zabija!
65' Novi pokušaj Splićana, ovaj put Benrahou puca izvana, ali lopta od bloka ide u korner. Potpuno zasluženo vodstvo Hajduka koji je bolji i dominira. Šibenik izgleda dosta nemoćno.
69'
Izmjena! Izlazi Marcos David Mina Lucumi, ulazi Juan Camilo Mesa Antunez.
69'
Izmjena! Izlazi Karlo Špeljak, ulazi Iker Pozo.
69'
Izmjena! Izlazi Josip Kvesić, ulazi Dario Čanađija.
72'
Žuti karton dobio je Dario Čanađija.
79'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Josip Knežević.
79'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Agustin Anello.
82' Nakon primljenog gola Šibenik nije uspio zaprijetiti Splićanima, uz najbolju volju i uz nova imena na travnjaku, nema posla za Lučića.
86'
Izmjena! Izlazi Nikola Đorić, ulazi Doni Grdić.
86'
Izmjena! Izlazi Yassine Benrahou, ulazi Marco Fossati.
87' Ovo je moglo biti opasno, opalio je dosta snažno Kvržić, lopta je išla prema golu, ali pogodila je Kvržićevog suigrača Grdića.
89'
Žuti karton dobio je Iker Pozo.
90' Četiri minute nadoknade. VAR provjerava eventualni kazneni udarac za Hajduk nakon pada Pukštasa.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Francisco Reis Ferreira Ferro, ulazi Luka Vušković.
90'+3' Kazneni udarac za Hajduk! Pajač je pregledao snimku i odlučio da je bio prekršaj!
90'+5'
GOL! 2:0! Najstrožu kaznu realizirao je Marko Livaja.
90'+5' Livaja lako vara Đakovića i Hajduk uzima Kup!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!