SuperSport Hrvatska nogometna liga, 36. kolo, 27.05.2023, 16:30 h, Aldo Drosina
Suci: Ante Čulina, Anto Marić, Dejan Vuković; 4. sudac: Goran Pečarić
1:1(0:0) Slaven Belupo
Arber Hoxha 56'
Slaven Belupo
Susret počinje u 16:30 sati.
 139 utakmica za Istru odigrao je Einar Galilea, a ovo će mu biti posljednja. Održana je i prigodna svečanost uoči početka.
1' Krenula je utakmica.
2'
Žuti karton dobio je Jakov Bašić.
8' Sjajne šanse za Istru! Bakrar je prvo pucao glavom, obranio je Sušak. Vratar Slaven Belupa i na odbijanac je odlično reagirao i spasio siguran pogodak domaće momčadi.
10'
Žuti karton dobio je Einar Galilea.
12' Ubačaj Hujbera, Lisica iz blizine nije uspio zahvatiti loptu glavom.
21' Oštar ubačaj Hoxhe, ali boksao je Majkić.
26' Bakrar se ubacio ispred Božića i uputio udarac, no udarac s pet metara odlazi preko grede.
31' Božić ne može nastaviti igru, iako se nije vidjelo o čemu se točno radi.
31'
Izmjena! Izlazi Tomislav Božić, ulazi Ante Crnac.
31' Zekić umjesto obrambenog igrača uvodi napadača.
39' Dobar udarac Crnca izvana. Nije bilo loše, ali obranio je Majkić.
41' Snažan udarac Hujbera iskosa, no Sušak je još bolje obranio!
45' Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade.
45'+1' Sjajna šansa za Slaven Belupo! Jakov Bašić pucao je sa 16 metara, ali pogodio je stativu.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Jakov Bašić, ulazi Robert Mudražija.
46'
Izmjena! Izlazi Arb Manaj, ulazi Ivan Krstanović.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Majstorović, ulazi Frano Mlinar.
46' Kreće nastavak.
49' Zanimljiv pokušaj Krstanovića iz velike daljine, ali Majkić je morao reagirao.
50' Odličan udarac Krušelja s 20 metara, odbija golman Istre u korner.
56'
GOL! Istra 1961 - Slaven Belupo 0:1
Mrežu je zatresao Arber Hoxha. Asistent je Filip Krušelj.
56' Bolju igru u nastavku okrunio je Slaven Belupo. Krušelj je centrirao, a Hoxha glavom skrenuo loptu u gol.
58'
Žuti karton dobio je Robert Mudražija.
58'
Žuti karton dobio je Dario Marešić.
59'
Izmjena! Izlazi Agustin Caseres, ulazi Slavko Blagojević.
59'
Izmjena! Izlazi Ante Erceg, ulazi Abdallahi Mahmoud.
59' 145. utakmicu u dresu Istre 1961 upisuje Slavko Blagojević. Nijedan igrač kluba nema više.
60' TRESE SE GREDA!!! Krstanović je opalio iz poluvoleja, ali nije išlo dalje od okvira gola.
60'
Žuti karton dobio je Slavko Blagojević.
67'
Žuti karton dobio je Benedik Mioč.
68'
Izmjena! Izlazi Marko Martinaga, ulazi Marco Boras.
71' Udarac Mioča izvana, Majkić uz manje poteškoće brani taj pokušaj.
73'
Izmjena! Izlazi Mateo Lisica, ulazi Matej Vuk.
74'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Petrusenko, ulazi Tomislav Duvnjak.
84' Sušak je bio na travi zbog ozljede, a sada i Krušelj ima određenih problema.
85'
GOL! Istra 1961 - Slaven Belupo 1:1
Mrežu je zatresao Frano Mlinar.
85' SJAJAN POGODAK!! Mlinar je potegnuo iz slobodnog udarca, prebacio živi zid i pogodio točno pod gredu.
86'
Izmjena! Izlazi Filip Krušelj, ulazi Novak Tepšić.
90'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Dario Marešić.
90'+1' Marešić je pokupio Mudražiju i zaradio drugi žuti karton, ali prije toga je dosuđeno zaleđe. Odluka o isključenju stoji.
90'+1' Pet minuta nadoknade.
90'+3' Hoxha preko gola iz slobodnog udarca.
90'+5' Udarac Krstanovića izvana, brani Majkić
90'+6' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!