SuperSport Hrvatska nogometna liga, 36. kolo, 27.05.2023, 19:00 h, Stadion Gradski vrt
Susret počinje u 19:00 sati.
 Nakon dugačkih 46 godina, nogometaši Osijeka napuštaju svoj kultni Gradski vrt i sele na Pampas. U posljednjoj utakmici sezone ugostit će Rijeku u borbi za treće mjesto u SuperSport HNL-u.
1' Kreće utakmica.
3' Pokušao je Ampem izvana, ali visoko preko gola.
5' Djouahra oštro iskosa iz slobodnog udarca, no Malenica odbija u korner.
11' Odlična atmosfera na Gradskom vrtu, onako kako i doliči oproštaju od stadiona.
13'
Žuti karton dobio je Danilo Veiga.
17' Omerović ubacuje, ali preblizu Labrovića koji lako hvata loptu.
24' Bukvić šalje ubačaj u kazneni prostor, ali Mierez nije uspio zahvatiti loptu kako treba.
25' Djouahra oštro pokušava poslati loptu kroz peterac, no Malenica je na vrijeme reagirao.
27' Nejašmić na Jurčevića, Jurčević šalje za Miereza, ali Argentinac ne uspijeva pogoditi kako treba.
28' VRATNICA! Ampem je uputio centaršut, ali malo je lopta prešla preko kopačke i uz vjetar odletjela točno na okvir gola.
29' Pokušaj Bukvića na drugoj strani, brani Labrović bez većih problema.
31'
GOL! Osijek - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Emmanuel Banda.
31' Banda je pogodio direktno iz kornera, čini se da nitko nije dirao loptu.
32' Sjajna šansa za Rijeku! Frigan je mogao podebljati na 2:0, izašao je sam pred Malenicu, no obranio je vratar Osijeka.
39'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Lindon Selahi.
41'
Žuti karton dobio je Niko Galešić.
45'+1' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
47' Odlična šansa za Osijek, pucao je Fiolić s 15 metara, ali odlična obrana Labrovića!
48' Ubačaj s desne strane, Lovrić puca glavom, ali Veiga glavom odbija loptu kraj gola.
49' Lovrić puca iskosa, ali trese se vanjski dio mreže!
55' Lovrić je pokušao iz slobodnog udarca, nije bilo toliko precizno.
59' Frigan je opalio sa 17 metara, lopta od bloka ide kraj stative!
59'
Izmjena! Izlazi Prince Obeng Ampem, ulazi Ivan Smolčić.
59'
Izmjena! Izlazi Danilo Veiga, ulazi Alen Grgić.
60' Banda ponovno pokušao iz kornera, lopta je završila na golu.
61'
Žuti karton dobio je Matej Mitrović.
62' Lovrić ponovno iz slobodnog udarca. Ovoga puta kudikamo opasnije, no Labrović brani.
65'
GOL! Osijek - Rijeka 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Matej Mitrović.
65' Pokušala je obrana Rijeke očistiti, ali nije uspjela. Pucao je Bukvić škaricama, a Mitrović je nespretno skrenuo u vlatitu mrežu.
66' Grgić je okušao udarac, ali ide kraj gola.
69'
Žuti karton dobio je Adrian Leon Barišić.
72'
Izmjena! Izlazi Nais Djouahra, ulazi Niko Janković.
72'
Izmjena! Izlazi Antonio Marin, ulazi Adrian Liber.
76'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Josip Špoljarić.
82' Nema prevelikih uzbuđenja nakon pogotka Osijeka.
85' Omerović je tražio pomoć zbog grčeva, a sudac je prekinuo igru kada je Mierez planirao u kontru. Uzburkale su se strasti nakon toga te podijeljena dva crvena kartona. Po jedan na svakoj klupi, a zatim i žuti karton Jakiroviću.
86'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Šime Gržan.
86'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Ognjen Bakić.
89' Goda je prebacio na drugu stativu, pucao je Grgić isprve, ali ide lopta malo predaleko od gola.
90' Još šest minuta nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Adrian Liber.
90'+3' Velika gužva u Rijekinom kaznenom prostoru, ali bez udarca. Novi žuti karton, ovoga puta za Fiolića koji je izašao iz igre.
90'+3'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
90'+4' Ide Kolarić pogledati povlačenje u kaznenom prostoru.
90'+5' Galešić je povlačio Miereza. Odluka nakon pregleda VAR-a - kazneni udarac!
90'+6'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Niko Galešić.
90'+7' BRANI LABROVIĆ MIEREZU!!
90'+8' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!