Vodeni sportovi

Vanesa Tot i Anamaria Govorčinović do brončanih medalja na Svjetskom kupu

Petar Jenjić • nedjelja, 28.05.2023.

Vanesa Tot i Anamaria Govorčinović danas su osvojile brončane medalje u utrci kanuistica na 500 metara odnosno u K-1 na 500 metara. Govorčinović je ovo druga bronca u dva dana...

Na drugoj regati Svjetskog kupa u poljskom Poznanu mogli smo vidjeti jako dobre nastupe hrvatskih sportašica koje su osvojile brončane medalje.

U utrci kanuistica na 500 metara do trećeg je mjesta stigla Vanesa Tot, dok je isto mjesto osvojila i kajakašica Anamaria Govorčinović u K-1 na 500 metara.

Na to je potrebno nadodati da je Govorčinković jučer osvojila brončanu medalju u jednosjedu na dionici od 200 metara pa se tako u Hrvatsku vraća s dvije medalje.

Hrvatski kajakaši i kanuisti sljedeće natjecanje imat će u lipnju u Krakowu gdje su na rasporedu Europske igre, koje su ujedno i Europsko prvenstvo.