90'+2'
Davor Mladina
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Kreće utakmica.
3' Solo prodor Oddeija, solidan pokušaj, ali odlazi mu udarac preko gola.
13' Zanimljivih prvih 15 minuta u Vinkovcima, Cibalia stoji dosta visoko i pokušava strpljivom gradnjom napada zaprijetiti.
24' Rešetar je jako dobro prošao kroz Cibalijinu obranu, ali na kraju je prejako gurnuo loptu i odnio ju je vratar Kovačević.
25'
Žuti karton dobio je Robert Perić-Komšić.
27'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Robert Perić-Komšić.
27' Totalna glupost Roberta Perić-Komšića koji je napravio prekršaj i zaradio drugi žuti karton zbog prigovora.
37' Slobodnjak za Rudeš na 20-ak metara, izveo ga je Boršić, lopta pogađa živi zid i u nezgodnom luku odlazi prema golu, ali Kovačević prebacuje preko grede.
38' Odličan udarac Mihaljevića izvana, ali Kralj je sjajno reagirao i spasio svoju mrežu.
40'
GOL! Cibalia - Rudeš 0:1
Mrežu je zatresao Dominik Rešetar.
40' Rudeš vodi 1:0! Sjajna akcija gostiju, Rešetar i Sušić odlično su kombinirali, Rešetar je došao sam pred vratara i lako zabio!
42'
Žuti karton dobio je Brian Safo Oddei.
45'
GOL! Cibalia - Rudeš 1:1
Mrežu je zatresao Ivan Mihaljević.
45' Cibalia se vratila u utakmicu! Dubinska lopta za Mihaljevića koji dolazi na 18 metara i odlično pogađa u donji kut!
45' Kraj prvog dijela, 1:1, Cibalia ima igrača manje.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
60'
Izmjena! Izlazi Domagoj Jelavić, ulazi Karlo Išasegi.
60'
Izmjena! Izlazi Andrija Bubnjar, ulazi Karlo Miljanić.
63' Oddei je ušao u 16 metara, pokušao proći pokraj Išasegija, ali igrač Cibalije bio je čvršći.
66'
Izmjena! Izlazi Tino-Sven Sušić, ulazi Tomislav Krizmanić.
68' Sjajna prilika za Rudeš! Oddei je napravio sve i dao loptu za Krizmanića koji s desetak metara puca prema golu, loptu odbija Oršolić, ona pogađa vratnicu i Kovačević je kupi!
72'
Izmjena! Izlazi Ivan Mihaljević, ulazi Petar Rubić.
72'
Izmjena! Izlazi Dominik Rešetar, ulazi Araujo Joao Vitor Santos.
72'
Izmjena! Izlazi Festim Shatri, ulazi Bruno Brajković.
81' Neugodan pokušaj Krešimira Kovačevića iskosa iz poluvoleja, Kovačević je bio spreman i odbio je loptu u korner.
84'
Izmjena! Izlazi Domagoj Stranput, ulazi Rene Šarić.
87'
Žuti karton dobio je Petar Rubić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Brian Safo Oddei, ulazi Ante Matić.
90'+4' Kraj susreta, 1:1, Rudeš je osigurao prvo mjesto!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!