SuperSport Hrvatska nogometna liga, 36. kolo, 28.05.2023, 19:15 h, Stadion u Maksimiru
Susret počinje u 19:15 sati.
 U posljednjem susretu 36. kola SuperSport HNL-a, a i ujedno i samog prvenstva, Dinamo dočekuje Goricu. Dinamo je ostvario cilj i obranio titulu, a Gorica je osigurala ostanak u ligi.
1' Počeo je susret.
5'
GOL! Dinamo - Gorica 0:1
Mrežu je zatresao Merveil Ndockyt. Asistent je Filip Mrzljak.
5' Gorica vodi 1:0! Mrzljak je povukao napad po lijevoj strani i ubacio na drugu vratnicu gdje je zaspao Bočkaj, do lopte je došao Ndockyt i udarcem iz prve iz blizine pogodio Livakovićevu mrežu.
22' Odlično je sada Radošević skinuo pokušaj Petkovića s 13 metara nakon povratne lopte s desne strane.
23'
GOL! Dinamo - Gorica 1:1
Mrežu je zatresao Robert Ljubičić. Asistent je Luka Ivanušec.
23' Dinamo poravnava na 1:1 nakon krasne akcije! Topić je dao loptu za Ivanušeca koji petom iz prve gura u 16 metara za Ljubičića koji je sam pred golmanom i rutinski zabija!
26' Još jedna velika obrana Radoševića, ovoga puta nakon ubačaja iz kuta i pokušaja glavom Topića sa šest-sedam metara.
30' Od primljenog pogotka Dinamo se u potpunosti preselio na polovicu Gorice.
33'
GOL! Dinamo - Gorica 2:1
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec. Asistent je Martin Baturina.
33' Nova krasna akcija Dinama i preokret! Petković je petom proslijedio loptu u 16 metara prema Baturini, on je odmah u prostor gurnuo za Ivanušeca koji ima lagan posao.
45' Petković je bio u lijepoj prilici poslati povratnu loptu za Ljubičića, no akciju je zaustavio uklizavanjem netko iz obrane gostiju.
45' Igrat će se još jedna dodatna minuta.
45'+1' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Kristian Fućak, ulazi Nikola Vujnović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' 3:1 za Dinamo! Moharrami je ubacio loptu s desne strane, Toimečak nije došao do nje, ona dolazi do Ivanušeca koji lako zabija!
52' Ipak ništa od pogotka, zaleđe Moharramija.
54'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Luka Kapulica.
54'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Valentino Majstorović.
57' Kapulica ruši Petkovića u kaznenom prostoru, a sudac Bebek pokazuje na bijelu točku. Svemu je prethodila obrana Radoševića nakon udarca Moharramija.
58' Radošević čita Petkovićeve namjere, zatvara svoj desni kut, brani šut, a Dinamo ostaje na 2:1.
64' Radošević skida još jedan udarac, ovoga puta u prilici se našao Topić, no njegov šut pod gredu, zahvaljujući gostujućem vrataru, zaradio je tek udarac iz kuta za Modre.
74'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Josip Drmić.
74'
Izmjena! Izlazi Fran Topić, ulazi Dario Špikić.
75'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Matuš Vojtko.
79' Sada je Livaković taj koji upisuje veliku obranu. S ruba kaznenog prostora ukoso s lijeve strane opalio je Vojtko.
80'
GOL! Dinamo - Gorica 3:1
Mrežu je zatresao Dario Špikić.
80' Dinamo ipak vodi 3:1! Odlična kontra, Ivanušec je gurnuo loptu za Špikića koji dolazi pred vratara i lakoćom zabija!
82'
Izmjena! Izlazi Dominik Livaković, ulazi Danijel Zagorac.
83'
Izmjena! Izlazi Josip Šutalo, ulazi Kevin Theophile-Catherine.
83'
Izmjena! Izlazi Petar Bočkaj, ulazi Luka Menalo.
83'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Tim Matavž.
87' Nova je kontra Dinama, lopta je završila na lijevoj strani za Drmića koji je prebacio Radoševića, no obrana Gorice čisti na putu do prazne mreže.
88'
GOL! Dinamo - Gorica 4:1
Mrežu je zatresao Dino Perić. Asistent je Josip Drmić.
88' 4:1 za Dinamo! Nakon kornera lopta je došla na drugu vratnicu za Theophile-Catherinea, on ju je vratio u sredinu, upućena je prema golu, ali zapela kod Drmića od kojeg se odbija do perića i u konačnici završava u mreži.
90' Kraj je susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!