Ron Rojka
60'

Zoran Marčetić
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Krenula je utakmica.
6' Jako dobra dugačka lopta prema naprijed za Abramovića, no Iličević je prvi na lopti.
12' Abramović je uputio prvi udarac u okvir na susretu, ali lako hvata vratar Bjelovara.
19' Za sada bez prevelikih opasnosti po gol obje ekipe.
21' Odlična prilika za gostujuću ekipu. Dugačko proigravanje za Motiku koji se sjurio prema golu, no Ilinčić brani njegov pokušaj.
32' Damjan Jurić je u problemima nakon jednog starta, izašao je šepajući iz igre.
34' Sesvete su s igračem više imale šansu preko Topića koji je pucao s 15 metara, no lopta je otišla kraj stative.
35'
Izmjena! Izlazi Damjan Jurić, ulazi Vedran Kočiš.
38' Abramović je uspio doći do lopte prije vratara Bjelovara, no ipak je bio malo preblizu protivničko čuvaru mreže koji odbija njegov pokušaj. Na odbijancu lob okušava Vukasović, ali lopta ide preko gola.
42' Pokušaj Pranjića iz slobodnog udarca, pogađa vanjski dio mreže.
45'+1'
Žuti karton dobio je Neven Laštro.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46' Krenuo je nastavak.
46'
Izmjena! Izlazi Leon Petrović, ulazi Marko Guja.
51'
GOL! Sesvete - Bjelovar 1:0
Mrežu je zatresao Mateo Topić.
51' I Sesvete stižu do vodstva! Opalio je Mijatović s 20 metara, brani gostujući vratar, no na odbijanac natrčava Topić i posprema loptu u mrežu.
52' Pokušaj Bjelovarčana izvana preko Motike, ali udarac odlazi preko gola.
53'
GOL! Sesvete - Bjelovar 2:0
Mrežu je zatresao Josip Ivan Zorica.
53' Sesvete nastavljaju zabijati. Sjajno je po desnoj strani prošao Zorica, izbacio Hrahovskog i iskosa ljevicom poslao loptu u suprotni kut.
54'
Izmjena! Izlazi Josip Ivan Zorica, ulazi Fran Čuljak.
55' Snažan udarac Pranjića izvana, hvata Ilinčić
60'
Izmjena! Izlazi Adrijan Coha, ulazi Ron Rojka.
65' Bolji period igre za gostujuću momčad, ali većina udaraca završila je u bloku.
73' Dobra akcija domaće momčadi koja je praktički mogla potvrditi pobjedu, ali Abramović nije najbolje uspio zahvatiti loptu.
76' Novi pokušaj Pranjića s 20-ak metara, ali ide kraj gola.
77'
Izmjena! Izlazi Mateo Topić, ulazi Sven Opačić.
82'
GOL! Sesvete - Bjelovar 3:0
Mrežu je zatresao Marko Guja.
82' Bjelovar se bacio u napad, u prijevodu, ostalo je puno prostora za Marka Guju koji se sjurio prema golu, vratar i branič gostiju "otišli" su u prazno, a igrač Sesveta lako skrenuo loptu u gol.
84' Šansa za još jedan pogodak domaće momčadi preko Opačića, no nije najbolje reagirao.
85'
Izmjena! Izlazi Nino Vukasović, ulazi David Kovačić.
85'
Izmjena! Izlazi Josip Mijatović, ulazi David Iličić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!