Nino Serdarušić za sat vremena pomeo četvrtog nositelja na turniru u Vicenzi

Mihaela Bradovski • utorak, 30.05.2023.

Nino Serdarušić prošao je prvo kolo na Challengeru u Vicenzi. Lakše od očekivanja svladao je četvrtog nositelja Riccarda Bonadija...

Treći put u karijeri susreli su se Nino Serdarušić i Riccardo Bonadio. Serdarušić je odnio pobjedu u dva laka seta i drugi put svladao Talijana.

Igraj na mečeve turnira u Vicenzi na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prvi put su se susreli u Almatiju 2019. godine, a Serdarušić je bio bolji u dva seta sa 6:3, 6:4 da bi mu Bonadio uzvratio prije dvije godine u Trstu s dva puta po 6:3.

I današnji meč završio je pobjedom bez većih problema, ovaj put Serdarušićevom koji je bio znatno bolji sa 6:3, 6:0.

U drugom setu Serdarušić je bio potpuno dominantan i nije dopustio Bonadiju niti jednu break priliku u cijelom setu dok je s druge strane bez problema uzima servis protivniku.

U drugom kolu Serdarušić će igrati protiv Argentinca Marca Trungellitija kojeg je svladao u Umagu 2019. godine sa 6:3, 6:3.