Antonia Ružić bez četvrtfinala u Otočcu, Australka slavila u dva seta

Mihaela Bradovski • četvrtak, 01.06.2023.

Hrvatska tenisačica Antonia Ružić nije uspjela doći do pobjede u osmini finala turnira u Otočcu. Bolja je bila Australka Seone Mendez...

Antonia Ružić neočekivano je poražena u osmini finala ITF turnira u Otočcu. Igrala je protiv Australke Seone Mendez, ali nije briljirala i upisala je poraz u dva seta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mendez je u odličnoj formi što potvrđuju i prošlotjedni rezultati kada je također u Otočcu došla do finala i upisala poraz od Rebecce Sramkove.

Ovog tjedna još nije izgubila niti set, a osim što je svladala Ružić, bila je bolja i od Polone Hercog i Cagle Buyukakcay.

Australka je odnijela pobjedu 6:4, 6:2 i tako je izborila nastup u četvrtfinalu gdje će igrati protiv Valentini Grammatikopoulou.