Alcaraz i Tsitsipas izborili međusobni dvoboj laganim pobjedama u osmini finala

Petar Jenjić • nedjelja, 04.06.2023.

U četvrtfinale Roland-Garrosa plasirali su se Carlos Alcaraz i Stefanos Tsitsipas. U svojim mečevima osmine finala svladali su Lorenza Musettija odnosno Sebastiana Ofnera...

Bez većih problema do pobjede je stigao prvi nositelj Carlos Alcaraz koji je u osmini finala za protivnika imao Talijana Lorenza Musettija kojeg je porazio u tri seta.

Igraj na Roland-Garros (m) na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Španjolac je slavio sa 6:3, 6:2, 6:2 nakon dva sata i 11 minuta provedenih na terenu. To im je bio treći međusobni dvoboj i druga pobjeda Alcaraza kojeg sada čega Stefanos Tsitsipas.

Grčki tenisač za protivnika je imao Sebastiana Ofnera iz Austrije koji mu ipak nije predstavljao previsoku prepreku u borbi za plasman među osam najboljih.

Tsitsipas je slavio u tri seta sa 7:5, 6:3, 6:0 nakon jednog sata i 49 minuta provedenih na terenu. Peti igrač svijeta tako je u drugom međusobnom dvoboju stigao i do druge pobjede.