SuperSport Prva NL, 8. kolo, 29.09.2024, 15:00 h, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Siaka Bamba
58'
8
Vilim Gec
58'
21
Nikola Šiško
75'
15
Dino Kegalj
88'

Vito Matijević
46'
7
Tomislav Turčin
46'
28
Mateo Tomić
46'
26
Aleks Stojaković
72'
25
Maro Kosović
83'
Jerko Leko
Susret počinje u 15:00 sati.
 Otvoren je novi travnjak u Zmijavcima, zaista izgleda sjajno.
1' Kreće utakmica.
5' Sjajna akcija domaće momčadi. Odličan dribling Kloppa po desnoj strani, lopta je stigla do Ivankovića koji puca osam metara, ali sjajna obrana Curcije!
12' Dobar udarac Ivankovića izvana, obranio je vratar Jaruna.
13' Pucao je Kayky Alves malo izvan kaznenog prostora. Nije bilo loše, otišlo je kraj gola.
19'

Kakva sekvenca Curcije! Prvo je sjajno obranio poluvolej Alvesa, a zatim i udarac Čuline odličnom paradom!

23'
GOL! Croatia Zmijavci - Jarun 1:0
Mrežu je zatresao Domagoj Čulina.
23'

Zasluženo vodstvo Croatije! Ubačaj iz auta, Maretić glavom prebacuje za Čulinu koji odlično iz voleja šalje loptu u mrežu!.

30' Vrlo nezgodna lopta za Gudelja koja je poskakivala u kaznenom prostoru, vratar domaće momčadi nije ništa riskirao i odbio je u korner.
39' Opet Curcija brani! Ubačaj iz auta, udarac Alvesa prizemno u bliži kut, ali odlična intervencija golmana Jaruna!
42'
Žuti karton dobio je Mohamed Aly Sidibe.
45'
Žuti karton dobio je Emanuel Mađarić.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj susreta.
46'
Izmjena! Izlazi Tin Levanić, ulazi Vito Matijević.
46'
Izmjena! Izlazi Fran Pavlek, ulazi Tomislav Turčin.
46'
Izmjena! Izlazi Admir Sadiković, ulazi Mateo Tomić.
46' Odmah tri promjene Jaruna, krenuo je nastavak.
55' Jako dobar solo prodor Abramovića po desnoj strani i udarac u bliži kut, Gudelj je obranio!
58'
Izmjena! Izlazi Kayky Alves Schtscherbak, ulazi Siaka Bamba.
58'
Izmjena! Izlazi Andrej Golub, ulazi Vilim Gec.
60' Dobro izveden slobodan udarac gostiju, lopta od živog zida ide malo kraj gola!
64' Gec je pucao izvana, ali nije bio najprecizniji.
66' Još jednom Klopp radi nered po desnoj strani, iako je mogao biti dosuđen i kontra prekršaj. Međutim, još jedna jako dobra intervencija Curcije na udarac Maretića.
72'
Izmjena! Izlazi Emanuel Mađarić, ulazi Aleks Stojaković.
75'
Izmjena! Izlazi Siaka Bamba, ulazi Nikola Šiško.
78'
Žuti karton dobio je Ivan Cvetko.
80' Neometano je glavom pucao Maretić, ali lopta ide daleko od gola.
81'
Žuti karton dobio je Vito Matijević.
83'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Maro Kosović.
85'
Žuti karton dobio je Mateo Tomić.
86' Marko Šuto opalio je s više od 30 metara iz slobodnog udarca. Jako dobar pokušaj odlazi kraj stative!
88'
Izmjena! Izlazi Matej Maretić, ulazi Dino Kegalj.
90' Izgledna pozicija za Stojakovića, ali loša završnica. Odlazi lopta kraj gola.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Tomićev udarac je otišao daleko od gola.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!