SuperSport Prva NL, 19. kolo, 08.03.2023, 15:00 h
Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci 2:0 Dubrava
Dubrava

Croatia prekinula niz utakmica bez pobjede i uzela tri važna boda protiv Dubrave

Branimir Korać • srijeda, 08.03.2023.

Croatia je u Zmijavcima u odgođenom susretu 19. kola ugostila Dubravu i upisala je pobjedu 2:0. Ovo je prva pobjeda Croatije u nastavku sezone...

Od sredine studenog i pobjede protiv Hrvatskog dragovoljca čekali su u Zmijavcima na novu pobjedu i napokon je dočekali. Ugostili su Dubravu i upisali 2:0 pobjedu.

Igraj na SuperSport Prvu NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Taj susret trebao je biti odigran prije deset dana, Zagrepčani su doputovali u Zmijavce, ali zbog natopljenog terena susret nije mogao biti odigran.

Danas su svi uvjeti za igranje bili tu, a domaćin je proslavio važnu pobjedu u borbi za opstanak. Oslabljena Dubrava nije uspjela napraviti više u ovom susretu.

Domaćin je do vodstva stigao u 54. minuti kada je nakon ubačaja iz kornera Jure Obšivač poslao loptu u mrežu.

U nastavku susreta Dubrava nije uspjela doći do poravnanja već je čak i primila drugi pogodak nakon pogreške u završnici susreta koju je kaznio Karlo Igor Majić.

S ova tri boda Croatia je preskočila Kustošiju i bodovno se izjednačila s devetim BSK-om.