Komentari na tekst: Video: Sudačka pogreška presjekla Meksiko

1
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 330
27. lipnja 2010. u 22:38
Argentina loša prvih 20' minuta i zadnjih pola sata... Nije bilo dobro, prvi gol iz zaleđa je otvorio Mexico, mali Romero je nekako "viso", nije bilo prave sigurnosti i on će biti ključ protiv Elfa?! De Michelis - no more comment, a Messiju je vrijeme da "krene", jer nema više nazad...
27. lipnja 2010. u 23:21
Već sam prije napisal da FIFA priželjkuje finale Brazil - Argentina (dok je moja želja Španjolska - može i Njemačka kad već ne može Nizozemska) i dobit će vjetar u leđa od sudaca.No bez obzira na gol iz zaleđa Argentina je ipak bila bolja. Tevez je bio nevjerojatno opasan- zamjerit će Maradoni jer mu je uskratio priliku za hat-trick. Ja sam od Meksika doduše očekival puno teži test za Argentinu.
Pristupio: 26.11.2009.
Poruka: 1.046
27. lipnja 2010. u 23:27
steta da nije uslo ono meksikancima u 7. min,bio bi to gol prvenstva!
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.352
Ne,Argentina nije uopće bila bolja..prvih 26 minuta je Meksiko imal 3 sjajne šanse,Argentina nije 3 poštena dodavanja spojila..nakon toga sudačka krađa koja je logično slomila Meksikance i koji su na kraju dobro prošli sa samo 2-0 na poluvremenu..da nije bilo te pomoći baš me zanima dal bi Argentinci slomili sjajne i žilave Sombrerose..U 2.poluvremenu ekipe podjednake i dolazim do zaključka da je Argentina bila bolja samo od 26-45 minute,i to zahvaljujući teškoj krađi..
27. lipnja 2010. u 23:37
volim argentinu ali uopće nisu dobri, u skupini protivnici koji ne znaju napasti a ovdje ih meksiko napao i primili gol nepošteno i tada su pali, samo maradona može poslati ekipu sa jedim pravim veznjakom(masheranom) i pe napadača(krilnih napadača), bojim se za nijh protiv težih prtivnika
27. lipnja 2010. u 23:58
pitanje je u kojem bi smjeru otišla utakmica da je sudac poništio prvi gol teveza,jer do tog gola grubo rečeno argentina je bila nemoćna
Pristupio: 21.06.2010.
Poruka: 43
28. lipnja 2010. u 00:25
snoopy,slazem se previse ofenzivnih igraca maradona ima u prvih jedanaest a jos kad pogledas da mu u obrani igra rupa demichelis i nista poebni burdisso a na golu golman sumnjive kvalitete bit ce to samoubojstvo protiv neke jace ekipe!!
Pristupio: 22.07.2009.